Operatorkultury.pl w Kłomnicach

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach wraz z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące udziału w projekcie www.operatorkultury.pl , realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura.
Spotkanie odbędzie się 27 marca 2017 r. o godz. 14.00 w sali widowiskowej GOK w Kłomnicach.
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach jest operatorem ogólnopolskiego Programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018″ i realizuje w województwie śląskim projekt operatorkultury.pl. Projekt zbliża sektor oświaty i kultury w prowadzeniu edukacji kulturowej na rzecz dzieci i młodzieży, a także wspiera osoby realizujące edukację kulturową. Umożliwia także zdobywanie i dzielenie się wiedzą, inicjuje budowanie sieci i partnerstw międzysektorowych poprzez
wykorzystanie potencjałów ludzkich i instytucjonalnych sfery kultury i oświaty. A wszystko po to, aby zwiększać znaczenie edukacji kulturowej jako istotnego elementu kształtującego pożądane postawy społeczne i obywatelskie.
Serdecznie zapraszamy animatorów, nauczycieli, bibliotekarzy i wszystkich, którzy zainteresowani są tematem edukacji kulturowej.
Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrexzUzw4_ZABmA35weEhl1KYXHPw5jVRudihh3RX5aAodWQ/viewform?c=0&w=1
http://www.gokklomnice.pl/aktualnosci/zglos-pomysl-zdobadz-fundusze-i-dzialaj-na-rzecz-edukacji-kulturowej/